|
Zaraz po konfrontacji z Barceloną czeka nas ligowy pojedynek z Polonią w Warszawie. Może być ciężko, ale miejmy nadzieję, że wygramy.
Wpisujcie tu swoje opiine i przemyslenia na temat tego meczu.
Jeżeli moderatorzy uznają temat za niepotrzebny - skasować.
|