Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.08.2008, 18:37. [2. kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 16.08.2008, godz. 20:00
Zaraz po konfrontacji z Barceloną czeka nas ligowy pojedynek z Polonią w Warszawie. Może być ciężko, ale miejmy nadzieję, że wygramy.

Wpisujcie tu swoje opiine i przemyslenia na temat tego meczu.

Jeżeli moderatorzy uznają temat za niepotrzebny - skasować.
Косово је СРБИЈА!!