Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1905
Stary 12.08.2008, 18:29
hehe, autocontrol wykrakałeś - Joe Cole już uznany za PAsiaka ! buaahaha, miażdzą co po niektórzy forumowicze.

Ja chcę być kumaty, myślę, że po ciężkim boju wygramy 3:1.
Ostatnio edytowane przez felipe : 12.08.2008 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując