Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 12.08.2008, 14:55
Ok, czyli jak zwykle hiszpanska 'mañana'. Co do przemieszczania sie po stadionie. Da sie, ale chyba w obrebie sektorow dla Barcelony. Nie wiem czy da sie przedostac na sektor Wisly. Mimo pokojowej natury katalonczykow to jest sektor przyjezdnych i chyba musi byc jakos odgrodzony od reszty.