|
Ok, czyli jak zwykle hiszpanska 'mañana'. Co do przemieszczania sie po stadionie. Da sie, ale chyba w obrebie sektorow dla Barcelony. Nie wiem czy da sie przedostac na sektor Wisly. Mimo pokojowej natury katalonczykow to jest sektor przyjezdnych i chyba musi byc jakos odgrodzony od reszty.
|