Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
Od: 07.2008
Offline
#
60
12.08.2008, 14:41
czemu rozrzuceni?
juz kilka osób pisało ze wchodząc na stadion mozna sie po nim spokojnie przemieszczać , wiec nie powinien jeden z drugim mieć problem z dojściem na Wiślacki sektor.
sezon ogórkowy = nuda
autocontrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do autocontrol
Znajdź inne posty napisane przez autocontrol