Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.08.2008, 14:41
czemu rozrzuceni?
juz kilka osób pisało ze wchodząc na stadion mozna sie po nim spokojnie przemieszczać , wiec nie powinien jeden z drugim mieć problem z dojściem na Wiślacki sektor.
sezon ogórkowy = nuda