Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
Biuro Prasowe
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
59
12.08.2008, 14:25
Podaliśmy informację zgodną z ustaleniami między klubami. Wszelkie uwagi proszę więc kierować do Barcelony, a nie do Wisły, bo w tym przypadku umowy nie dotrzymali Hiszpanie.
Biuro Prasowe Wisły Kraków
Biuro Prasowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Biuro Prasowe
Znajdź inne posty napisane przez Biuro Prasowe