Temat
:
Olimpiada letnia - PEKIN 2008
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
111
12.08.2008, 14:04
dziś rano była i wygraliśmy 3:0
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358