Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
3075
12.08.2008, 13:57
Na Interii pisze że Wisła dostanie 80% z następnego transferu dla mnie to niemożliwe i nierealne
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...rpoolu,1160828
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358