Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 12.08.2008, 13:31
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.
Na oficjalnej piszą tyle co wiedzą, a wiedzą, że bilety miałybyć sprzedawane od Soboty, a, że nie są to miej pretensje do Hiszpanów, a nie do redakcji strony, czy do klubu. Skoro mieszkasz w Barcelonie to powinienes wiedziec, że tam wszystko jest na ostatnią chwile, mnie wystarczył jeden dzień zwiedzania, żeby się o tym przekonać.
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal