jajnikos napisał(a):

|
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.
|
Na oficjalnej piszą tyle co wiedzą, a wiedzą, że bilety miałybyć sprzedawane od Soboty, a, że nie są to miej pretensje do Hiszpanów, a nie do redakcji strony, czy do klubu. Skoro mieszkasz w Barcelonie to powinienes wiedziec, że tam wszystko jest na ostatnią chwile, mnie wystarczył jeden dzień zwiedzania, żeby się o tym przekonać.