Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 12.08.2008, 13:24
Czepiasz sie szczegolow. Ani w sobote (obojetnie o ktorej godzinie), ani w poniedzialek, ani dzis nie sprzedaja biletow na sektor Wisly na Camp Nou. Prawda jest taka, ze na OFICJALNEJ stronie Wisly pisza bzdety, a inne wislackie portale to bezmyslnie kopiuja.