Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 12.08.2008, 13:16
jajnikos napisał(a):Wyświetl post
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9.
no jaja jak berety.

komunikt z 8 sierpnia
Cytat:
W sobotę 9 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie z FC Barceloną, które odbędzie się w najbliższą środę 13 sierpnia o godzinie 22:00.

Hiszpański klub przeznaczył dla kibiców Białej Gwiazdy 4800 wejściówek, z czego 2000 zostanie rozprowadzonych w Krakowie, a pozostałe będą do kupienia w kasach stadionu w Barcelonie. Bilety sprzedawane będą wg następującego harmonogramu:

- sobota 9.08 - od 10:00 do 15:00 w okienku wydawania akredytacji przy wjeździe na parking klubowy oraz od 16:00 w "Wiślackim Świecie" (również po zakończeniu meczu z Polonią Bytom)
- niedziela 10.08 - od 12:00 do 18:00 w okienku wydawania akredytacji

Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości.

Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie.
gdzie tutaj masz jakąkolwiek godzinę sprzedaży w Barcelonie?

9 sierpnia to nie 9:00
Ostatnio edytowane przez PvD : 12.08.2008 o godz. 13:21.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.