jajnikos napisał(a):

|
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9.
|
no jaja jak berety.
komunikt z 8 sierpnia
Cytat:
W sobotę 9 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie z FC Barceloną, które odbędzie się w najbliższą środę 13 sierpnia o godzinie 22:00.
Hiszpański klub przeznaczył dla kibiców Białej Gwiazdy 4800 wejściówek, z czego 2000 zostanie rozprowadzonych w Krakowie, a pozostałe będą do kupienia w kasach stadionu w Barcelonie. Bilety sprzedawane będą wg następującego harmonogramu:
- sobota 9.08 - od 10:00 do 15:00 w okienku wydawania akredytacji przy wjeździe na parking klubowy oraz od 16:00 w "Wiślackim Świecie" (również po zakończeniu meczu z Polonią Bytom)
- niedziela 10.08 - od 12:00 do 18:00 w okienku wydawania akredytacji
Jednocześnie już od jutra bilety sprzedawane będą w wyznaczonej specjalnie dla kibiców Wisły kasie stadionu Camp Nou w Barcelonie. Warunkiem zakupu biletu na sektor gości w Hiszpanii będzie okazanie polskiego dokumentu tożsamości.
Cena biletu to 60 zł w Krakowie lub 18 euro w Barcelonie.
|
gdzie tutaj masz jakąkolwiek godzinę sprzedaży w Barcelonie?
9 sierpnia to nie 9:00
