Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 12.08.2008, 12:08
Zrobię to dla Ciebie i jeszcze raz Ci napiszę - jeśli żywca nie ma gdzie wysyłać, to dlatego, że się nie opłaca... paniał?

Zerknij na post Sędziego i sobie poczytaj dokładnie co tam napisał




Mareq napisał(a):Wyświetl post
Przyjechał Mikołaj na Putinowski dwór i się mu grzecznie ukłonili .
Póki co UE zaczyna odnosić sukces w kwestii gruzińskiej .
Pełnym sukcesem będzie oficjalne zawieszenie broni i plan rozlokowania sił międzynarodowych na terytorium Osetii i może Abchazji .

Kiedy Sambuś został zaatakowany zbrojnie przez inne państwo któryś z członków NATO ? Bredzisz i tyle . Jak chcesz , to sobie zakładaj że NATO nam nie pomoże. Ja piszę , że stosowanie analogii z 1939 jest wielce nietrafne .



Jeżeli w innych krajach jak i w Polsce będą dochodzili do głosu ludzie o podobnych Tobie poglądach , to faktycznie może tak być .


a Donald Tusko powedział, że w Polsce będzie II Irlandia i będzie sie żyło lepiej... wszystkim.

No widzisz Mareczku - NATO jeszcze nigdy nie miało okazji sie sprawdzić, dlatego ja tam widząc co sie dzieje obecnie, znając historię - wolę liczyć na siebie i nie spodziewać się pomocy znikąd. Taka różnica miedzy nami. Myśle, że dla naszego kraju zdrowsza - bo gwarncje wojskowe to mysmy juz nie raz dostawali
Ostatnio edytowane przez sambo : 12.08.2008 o godz. 12:15.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43