Zrobię to dla Ciebie i jeszcze raz Ci napiszę - jeśli żywca nie ma gdzie wysyłać, to dlatego, że się nie opłaca... paniał?
Zerknij na post Sędziego i sobie poczytaj dokładnie co tam napisał
Mareq napisał(a):

Przyjechał Mikołaj na Putinowski dwór i się mu grzecznie ukłonili .
Póki co UE zaczyna odnosić sukces w kwestii gruzińskiej .
Pełnym sukcesem będzie oficjalne zawieszenie broni i plan rozlokowania sił międzynarodowych na terytorium Osetii i może Abchazji .
Kiedy Sambuś został zaatakowany zbrojnie przez inne państwo któryś z członków NATO ? Bredzisz i tyle . Jak chcesz , to sobie zakładaj że NATO nam nie pomoże. Ja piszę , że stosowanie analogii z 1939 jest wielce nietrafne .
Jeżeli w innych krajach jak i w Polsce będą dochodzili do głosu ludzie o podobnych Tobie poglądach , to faktycznie może tak być .
|
a Donald Tusko powedział, że w Polsce będzie II Irlandia i będzie sie żyło lepiej... wszystkim.
No widzisz Mareczku - NATO jeszcze nigdy nie miało okazji sie sprawdzić, dlatego ja tam widząc co sie dzieje obecnie, znając historię - wolę liczyć na siebie i nie spodziewać się pomocy znikąd. Taka różnica miedzy nami. Myśle, że dla naszego kraju zdrowsza - bo gwarncje wojskowe to mysmy juz nie raz dostawali
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43