Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 12.08.2008, 12:02
Embargo na mięso nie wyrządziło większych szkód, było bardziej symboliczne. Eksporterzy zmienili kraje docelowe eksportu, a również i eksportowali mięso do Rosji za pomocą różnych innych sposobów.

http://www.tvn24.pl/0,7795,raport.html

"Według nieoficjalnych doniesień, polskie mięso i tak trafiało na rosyjski rynek, chociażby przez terytorium innych państw, uzyskując tamtejsze świadectwa weterynaryjne."


ps. a jak już wspomniał sambo, kłopoty wynikają z kursów walut.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 12.08.2008 o godz. 12:06.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa