Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.08.2008, 10:32
AdamosKR napisał(a):Wyświetl post
nie wiadomo jak reagują miejscowi na obce barwy w mieście ale to nie Polska wiec chyba nie ma sie o co martwić
o to nie ma sie co martwic, to pokojowo nastawieni ludzie