Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline
#
1
12.08.2008, 10:32
AdamosKR
napisał(a):
nie wiadomo jak reagują miejscowi na obce barwy w mieście ale to nie Polska wiec chyba nie ma sie o co martwić
o to nie ma sie co martwic, to pokojowo nastawieni ludzie
jajnikos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jajnikos
Znajdź inne posty napisane przez jajnikos