PvD napisał(a):

Ogarnij sie chlopie/kobieto.
Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?
Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
|
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9. Byla to nieprawdziwa informacja i tyle. Wprowadza to mnostwo osob w blad. Czesc ludzi przejechala po 100-200 km tylko po te bilety i wrocili z niczym. Kosekwencja takich bledow jest to, ze wiekszosc osob, ktore chcialy przyjsc na sektor Wisly bedzie siedziec miedzy kibicami Barcelony. Tyle w temacie.
a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.