Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.08.2008, 10:30
PvD napisał(a):Wyświetl post
Ogarnij sie chlopie/kobieto.

Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?

Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.
Sam sie ogarnij, na stronie klubowej byla informacja, ze bilety beda sprzedawane w sobote od godziny 9. Byla to nieprawdziwa informacja i tyle. Wprowadza to mnostwo osob w blad. Czesc ludzi przejechala po 100-200 km tylko po te bilety i wrocili z niczym. Kosekwencja takich bledow jest to, ze wiekszosc osob, ktore chcialy przyjsc na sektor Wisly bedzie siedziec miedzy kibicami Barcelony. Tyle w temacie.

a pomylilem sie bo informacje o sprzedazy biletow przeczytalem na SKWK, nie zwrocilem uwagi, ze zrodlem byla strona klubowa.
Ostatnio edytowane przez jajnikos : 12.08.2008 o godz. 10:35.