marcinarsenal napisał(a):

Jeszcze nie dawno cchwaliłem Kaczyńskiego za odważne ruchy jakie dokonuje, że nie boi się Rosji. Teraz jednak przekroczył granicę! Powinniśmy czekać na dziuałanie UE i ich się trzymać, trzymać się zachodu a nie Ukrainy czy Łotwy!!!
Ameryka również nic nie zrobi, bo nie bedzie sie chciała narażać, zresztą kto mialby wykonac jakis ruch, ustepujacy Bush?
|
czekać na UE a pod Tbilisi ruscy grzeja silniki, żeby rozdeptać tę stolicę jak rozdeptuje sie glizdę . Ty mówisz o jakichś działaniach UE? Przecież widzisz, że to wszystko jest pic na wodę fotomontaż - Włosi, Niemcy oficjalnie poparły Ruskich.
Zejdźcie na ziemię i w kwestii UE i w kwestii NATO - umiesz liczyć, licz na siebie
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43