FajQ napisał(a):

Kaczyński chce pokazać jaka ta Polska jest niezajebista i wtrynia sie w nieswoje sprawy.PO CO ?
A wiecie najlepsze jest to że Polska wpieprza sie dosłownie gdzie moze.liże dupe USA a jakby ktoś nie daj boże to zaatakował Polsce to Amerykanie palcem nie kiwną żeby nam pomóc.Taka prawda.
|
Jeszcze nie dawno cchwaliłem Kaczyńskiego za odważne ruchy jakie dokonuje, że nie boi się Rosji. Teraz jednak przekroczył granicę! Powinniśmy czekać na dziuałanie UE i ich się trzymać, trzymać się zachodu a nie Ukrainy czy Łotwy!!!
Ameryka również nic nie zrobi, bo nie bedzie sie chciała narażać, zresztą kto mialby wykonac jakis ruch, ustepujacy Bush?