Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1592
Stary 12.08.2008, 09:51
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Kaczyński chce pokazać jaka ta Polska jest niezajebista i wtrynia sie w nieswoje sprawy.PO CO ?
A wiecie najlepsze jest to że Polska wpieprza sie dosłownie gdzie moze.liże dupe USA a jakby ktoś nie daj boże to zaatakował Polsce to Amerykanie palcem nie kiwną żeby nam pomóc.Taka prawda.

Jeszcze nie dawno cchwaliłem Kaczyńskiego za odważne ruchy jakie dokonuje, że nie boi się Rosji. Teraz jednak przekroczył granicę! Powinniśmy czekać na dziuałanie UE i ich się trzymać, trzymać się zachodu a nie Ukrainy czy Łotwy!!!

Ameryka również nic nie zrobi, bo nie bedzie sie chciała narażać, zresztą kto mialby wykonac jakis ruch, ustepujacy Bush?
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85