Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PenQ
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
62
12.08.2008, 09:43
Poleci ktoś dobrą szkołe
jiu
-
jitsu
(dobry klimat, profesjonalizm) gdzieś w rejonach Azorów,NK,R22 czy Opolskiej i najlepiej treningi wtorek, czwartek ? Dziękówka.
"Uprawiaj sztukę pokoju lewą ręką, zaś sztukę wojny prawą"
PenQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PenQ
Odwiedź stronę domową użytkownika PenQ!
Znajdź inne posty napisane przez PenQ