Wyświetl pojedynczy post
PenQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 12.08.2008, 09:43
Poleci ktoś dobrą szkołe jiu-jitsu (dobry klimat, profesjonalizm) gdzieś w rejonach Azorów,NK,R22 czy Opolskiej i najlepiej treningi wtorek, czwartek ? Dziękówka.
"Uprawiaj sztukę pokoju lewą ręką, zaś sztukę wojny prawą"
Odpowiedz cytując