Wyświetl pojedynczy post
Ojciec Chrzestny
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 12.08.2008, 05:29
Jest jeszcze szansa na bilety samolotem ? czy już nie ma żadnych ? Może ma ktoś jakiś pomysł jak w miare za dobrą cene dolecieć do Barcelony