Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
Ojciec Chrzestny
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Blisko Wieczystej :)
Offline
#
52
12.08.2008, 05:29
Jest jeszcze szansa na bilety samolotem ? czy już nie ma żadnych ? Może ma ktoś jakiś pomysł jak w miare za dobrą cene dolecieć do Barcelony
Ojciec Chrzestny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ojciec Chrzestny
Znajdź inne posty napisane przez Ojciec Chrzestny