|
Wmieszam się po raz pierwszy do tego tematu, aby wyrazić swą frustrację w kilku zdaniach.
My mieszamy się do tego wszystkiego, bo chcemy wzbudzić szacunek swoją potęgą gospodarczą i militarną. Polskie wojsko w Iraku to gest przyjaźni wobec USA, rząd zapragnął przyjacielskich stosunków z USA. Tym razem Kaczyński wychyla nos zbyt daleko swojego. Nic nie zyskamy a dużo stracimy. Zakręcą nam gaz, wyślemy żołnierzy którzy zginą. Nie tędy droga.
Dziękuję.
|