Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 11.08.2008, 23:23
Wmieszam się po raz pierwszy do tego tematu, aby wyrazić swą frustrację w kilku zdaniach.

My mieszamy się do tego wszystkiego, bo chcemy wzbudzić szacunek swoją potęgą gospodarczą i militarną. Polskie wojsko w Iraku to gest przyjaźni wobec USA, rząd zapragnął przyjacielskich stosunków z USA. Tym razem Kaczyński wychyla nos zbyt daleko swojego. Nic nie zyskamy a dużo stracimy. Zakręcą nam gaz, wyślemy żołnierzy którzy zginą. Nie tędy droga.

Dziękuję.