Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 11.08.2008, 22:32
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
napisz jakie to wejście jest w tej kierownicy to zobaczę czy można jakoś pomóc
Ma 15 bolców w dwóch rzędach - 8 i 7.to jest podobna wtyczka jak do monitora albo drukarki tylko mniejsza. Nie wiem, jak się to fachowo nazywa bo się na tym nie znam.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując