dymek_nhs napisał(a):

|
napisz jakie to wejście jest w tej kierownicy to zobaczę czy można jakoś pomóc
|
Ma 15 bolców w dwóch rzędach - 8 i 7.to jest podobna wtyczka jak do monitora albo drukarki tylko mniejsza. Nie wiem, jak się to fachowo nazywa bo się na tym nie znam.
Pozdrawiam