Gwiaździsty napisał(a):

K_2 napisał:
Weź nie rozśmieszaj ! Nie podpisał by Geremek to zrobiłby to każdy inny iksiński. W Czechach, na Słowacji, Litwie, Estonii, Łotwie nie mieli Geremka i są w NATO. Jak widać miał kto podpisać.
|

Wiem ze tu nie chodzi konkretnie o Geremka ,bo mogli wziasc ciecia co tam sprzatal do podpisania ,ale chyba jak Geremek podpisywal to znaczy ze sie do tego w duzym stopniu przyczynil i ten zaszczyt przypadl jemu ?