|
Analizujac raz jeszcze wczorajszy wywiad w kontekscie naszej polityki transferowej,to jest co tu duzo mowic ,poprostu fatalnie.
--------------------------------
-Nawet kluby ze srednich lig,typu Bulgarska czy Serbska wyceniaja swojego "Brozka" na 4-5 mln Euro.
Czyli nas nie stac.
-Polskie kluby zadaja wielkich kwot ,za ktore Wisla przeplacac nie ma zamiaru,czyli tez i tu furtka nam sie zamyka.Garguła 1,5 mln Euro ...hahaha.
-Szukac w nizszych ligach .To jest dobry pomysl.Ale kto to ma niby robic?Bednarz czy mzoe Skorza w przerwie miedzy treningami?Tu tez stoimy w miejscu ,i tez jestemy na minus.
-Brac za darmo koljenych graczy 10 sortu.Zawodnicy ktorrzy przyjechali w tym okienku mam nadzieje ze wystarczajaco obrzydzili tą metode pozyskiwania pilkarzy dla tego klubu.
-Jesli tak to ma dalej zatem wygladac ,to jestemy w czarnej d***ie ,bo jak juz Bednarz kogos znajdzie to i tak jako ze ejst to oferta za pieniadze jest przez RN odrzucana.
Czyli kolo sie zamyka ...
Pytanie tylko ile my z taka polityka jeszcze pociagniemy,bo Cupial i RN pewnie sie po Beitarze cieszyli ale niezrobili nic aby go przejsc ,i pomoc Skorzy w tym sukcesie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.08.2008 o godz. 19:18.
|