Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tswpc
Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/FCP
Offline
#
1438
11.08.2008, 16:50
Santiago
napisał(a):
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?
Czeka nas I runda, a grupy są dopiero w II rundzie.
J
A
G
I
E
L
L
O
N
I
A
B
I
A
Ł
Y
S
T
O
K
tswpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tswpc
Znajdź inne posty napisane przez tswpc