Wyświetl pojedynczy post
tswpc
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/FCP

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 11.08.2008, 16:50
Santiago napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?
Czeka nas I runda, a grupy są dopiero w II rundzie.
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Odpowiedz cytując