Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Santiago
Junior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1436
11.08.2008, 16:44
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?
Santiago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Santiago
Znajdź inne posty napisane przez Santiago