Wyświetl pojedynczy post
Santiago
Junior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 11.08.2008, 16:44
A ja mam pytanko: jeśli Wisła odpadnie z Barcą w dwumeczu (tfu, tfu) to gramy aumatycznie w grupie P. UEAFA? Czy czeka nas jeszcze jeden mecz eliminacyjny?
Odpowiedz cytując