Wislak1906_TS napisał(a):

Mógłby mi ktoś, tylko podać przyśpiewke o Wiśle (anty)
która zaczyna się:
Kto ? Kto ? Pamiętamy ! Co ? Co ? Pamiętamy
Nie chce, by podawać na forum, bo nie ładnie śpiewać na Wiślackim forum takie piosenki, tylko chce znać treść tej piosenki...
|
KTO MISTRZEM JEST? KTO MISTRZEM JEST? OCZYWIśCIE żE NASZ TS :d... Innej nie znam HAHAHA