Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1431
Stary 11.08.2008, 14:21
Wislak1906_TS napisał(a):Wyświetl post
Mógłby mi ktoś, tylko podać przyśpiewke o Wiśle (anty)
która zaczyna się:
Kto ? Kto ? Pamiętamy ! Co ? Co ? Pamiętamy
Nie chce, by podawać na forum, bo nie ładnie śpiewać na Wiślackim forum takie piosenki, tylko chce znać treść tej piosenki...
KTO MISTRZEM JEST? KTO MISTRZEM JEST? OCZYWIśCIE żE NASZ TS :d... Innej nie znam HAHAHA
Odpowiedz cytując