Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1553
Stary 11.08.2008, 14:18
Mareq napisał(a):Wyświetl post
I kto jest po ich stronie ? Niemcy ani nie mają monopolu na prawdę ani na podejmowanie decyzji .
Głównym dyrygentem jest w tej chwili Francja . Twoje wykręty Benedyktem XVI po tym jak przedstawiłem sprzeczne w stosunku do twojej teorii stanowisko Francji są śmieszne.

To w połączeniu z planem rozwiązania konfliktu ,to jest ta miłość do Rosjan ?

Jeżeli dla Ciebie polityczne deklaracje są głupotą , to po co się przejmujesz słowami niemieckiego MSZ ?

O ile ceniłem facet Twoją inteligencje o tyle w ostatnich dniach kompromitujesz swój tok myślenia, poglądy na świat.

Przebierasz nóżkami, bo cała Twoja paplanina upada pod naciskiem faktów.

Oczywiście, że Niemcy nie maja monopolu na prawdę - jednak czy prawda jest najważniejsza w tym całym interesie ?

Bo gdyby prawda była najważniejsza ta cała feraina, nigdy nie uznałaby Kosowa z prostego powodu - skupisko ludnosci - noszące albańskie flagi i noszące mundury z albańskimi naszywkami - manifestuja swoja przynależność do kraju o nazwie Albania. Przykłady można mnozyć - nie w tym rzecz.

NIe odpowiedziałeś mi na pytanie - czym rózni się moc sprawcza słów Francuzów, Komisji Europejskiej od słów Benedykta XVI - zadałem pytanie, po czym napisałeś 3 po 3.

Jeśli nie chcesz odpowiedzieć to ja dopowiem - NICZYM - to i to są SŁOWA

Cytat:
To w połączeniu z planem rozwiązania konfliktu ,to jest ta miłość do Rosjan ?

Jeżeli dla Ciebie polityczne deklaracje są głupotą , to po co się przejmujesz słowami niemieckiego MSZ
no i konkluzja - bo widzisz - wyobraź sobie grupkę ludzi, którzy oglądają jak kilku dresiarzy katuje jakiegoś niewinnego człowieka.

Wszyscy sie przyglądają, nikt nie reaguje - słychać tu i ówdzie - "a to niedobre dresiarze", " Zostaw chłopaka" itp.. . Dresiarze skatowali człowieka tak, że umarł

Bierne spoglądanie na ten wyczyn zła - dyskwalifikuje wszystkich, którzy oglądali to wydarzenie. Natomiast gdy jeden z gapiów - mówi - i bardzo dobrze, że go skatowali, bo sie ubiera jak ciota - to takiemu człowiekowi należy się prosty cios w ryj.

- paniał?
Ostatnio edytowane przez sambo : 11.08.2008 o godz. 14:22.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43