jajnikos napisał(a):

|
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...
|
Ogarnij sie chlopie/kobieto.
Najpierw uderzasz w SKWK by potem napisać sorry pomyliło się teraz w klub o co ci chodzi?
Nie rozumiesz podstawowego przekazu pisemnego?
Wisła Kraków ma wiedzieć o której Barcelona otworzy kasy? i które to będą kasy? co za absurd. Burdel to mają w Barcelonie skoro nie potrafią swoich jednostek poinformować o ustaleniach z Wisłą.