Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.08.2008, 13:23
Jak sie okazuje burdel jest na stronie oficjalnej Wisly. Umiescili informacje, ktora nijak sie ma do tego co jest w Hiszpanii. Dzwonil kolega do biura Wisly i jedyne co potrafili odpowiedziec to ze w Barcelonie powiedzieli, ze bilety na sektor Wisly beda, ale nie wiadomo gdzie i kiedy. Takze brawo za organizacje. Dzis znow biletow nie ma, babka na Camp Nou mowi, ze dopiero od jutra beda sprzedawane...