Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
adamd303
Member
Od: 01.2008
Offline
#
48
11.08.2008, 13:00
Możliwość przejazdu fordem transitem, rok prod. 2006, przebieg 60.000 km, kierowca plus 8 osób, kolega chce 4000 pln czyli przy komplecie wychodziłoby po 500zł. Auto ma niestety niesprawną klimę. Robert 513 900 901. wyjazd wtorek rano.
adamd303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adamd303
Znajdź inne posty napisane przez adamd303