Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 11.08.2008, 11:58
Sami jesteście sobie winni - Wilno a później to obrażanie swoich prezesów za walkę z tymi idiotami. Macie co chcieliście. Choć moje zdanie jest niemodne bo przecież kibice powinni trzymać stronę kibiców to mam to w dupie. Powtórzę jeszcze raz - jesteście sami sobie winni.
Gdyby to Wiślacy zrobili rozróbę gdzieś w Jerozolimie też miałbym takie same zdanie na ten temat - idiota to idiota i trzeba ich ze stadionów wypleniać
Odpowiedz cytując