Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 11.08.2008, 09:57
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Jest inny problem.

A on zwie się novus ordo w tym topiku - jeśli nie odpowiesz na pytanie dlaczego albańskie dzikusy zasłużyły na oderwanie się od Serbii, a Abchazja czy Osetia nie ma tego samego prawa hipokryto.

Ja ci na nie odpowiem: ROSJA - mówi ci to coś? Kraj który na oczach świata niszczy swoich przeciwników i wrogów. Rosja ze swoją "misją pokojową" bombarduje lotniska i miasta gruzińskie nie patrząc czy to jescze Osetia, czy już ta "właściwa Gruzja"!!! Osetia nie dostanie swojego państwa, jeśli w to wierzysz to jesteś naiwny. Osetia zostanie całkowicie wcielona do Rosji, podobnie jak Czeczenia, czy Osetia Płn. Dlatego jak słyszę pytanie o własne państwo Osetyjczyków to śmiać mi się chce. Jestem pewien, że Rosja nie poprzestanie na Osetii czy Abchazji. Ta "misja pokojowa" zaprowadzi ich do Tibilisi gdzie przejmą stolicę i nauczą zbuntowanych pokory. Następna będzie Ukraina, lub Estonia, kiedyś Polska.
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85