Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
123
10.08.2008, 23:26
Ta "Szybka Piłka" to kompletne badziewie jest moim zdaniem. Zero analizy meczu, tylko jakaś szybka gadka o niczym.
couch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do couch
Znajdź inne posty napisane przez couch