jajnikos napisał(a):

|
Pomylilo mi sie, nie SKWK tylko klub. Bylem w biurze Barcelony i po prostu nic o tym nie wiedza. Mowili, ze jak cos to w poniedzialek w kasie numer 14 cos powinni wiedziec wiecej. Denerwuje mnnie taka informacja skoro nie pokrywa sie z rzeczywistoscia! Ludzie z daleka przyjechali dzis specjalnie po bilety i lipa. Inna sprawa, ze w Hiszpanii jak zwykle maja burdel i czas na wszystko - norma
|
Jak mają obsłużyć 100 tysiecy ludzi i nadodatek w meczu słabo prestiżowym, to ja sie nie dziwie. W Polsce obsłużyć tyle osób to utopia poprostu, i burdelem byśmy tego nie nazwali.