nesta napisał(a):

|
A czy Bednarz odniosl sie do przyszlosci ? Czy sa z kims prowadzone rozmowy i czy w ogole jakis transferow mozna sie spodziewac ? Ja niestety nie moglem ogladac.
|
Tak wspominał że mają na oku 3 zawodników,jakich oczywiście nie zdradził,jak dla mnie to fachura na właściwym miejscu ale chyba troszke za dużo dziś powiedział i to jak śmiał się z tego fragmentu w gaziecie ze jest na wylocie moze jutro stać się faktem.