Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 10.08.2008, 22:39
Jak dla mnie magazyn nie pro legijny to L+ ale wolę tą niedzielną Extra Można się pośmiać, nie nadają na nikogo, szkoda tylko ze kontrowersji nie prowadzi już p.Ryszka tylko dali jakiegoś zgreda
Odpowiedz cytując