|
pytanie odnośnie poczty polskiej.
wysyłam paczkę za pobraniem. mija już jakieś 2 tygodnie, a pieniędzy, ani zwrotu paczki ni widy ni słychu.
gość do którego paczka poszła, także się nie odzywa. napisał kiedyś, że awizo dostał, czyli paczka była u niego. czy jest jakaś opcja sprawdzenia czy odebrał? jeśli nie to paczka wraca do mnie po jakimś czasie?
dzięki, pozdr
|