Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 10.08.2008, 21:33
pytanie odnośnie poczty polskiej.

wysyłam paczkę za pobraniem. mija już jakieś 2 tygodnie, a pieniędzy, ani zwrotu paczki ni widy ni słychu.
gość do którego paczka poszła, także się nie odzywa. napisał kiedyś, że awizo dostał, czyli paczka była u niego. czy jest jakaś opcja sprawdzenia czy odebrał? jeśli nie to paczka wraca do mnie po jakimś czasie?

dzięki, pozdr
Odpowiedz cytując