Temat założony pod wpływem emocji. Dzięki za wszystkie wpisy.
Proszę o zamknięcie tego tematu.
P.s.
Paparapa
Cytat:
albo mogles go zabic smiechem.
|
- to rozwiązanie jest cool
P.s.
Na najbliższym meczu będę na E3 (i zdzieram gardło na całego, żeby było jasne)
