Wyświetl pojedynczy post
Bad_Jack
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.08.2008, 21:26
Temat założony pod wpływem emocji. Dzięki za wszystkie wpisy.
Proszę o zamknięcie tego tematu.

P.s.
Paparapa
Cytat:
albo mogles go zabic smiechem.
- to rozwiązanie jest cool

P.s.
Na najbliższym meczu będę na E3 (i zdzieram gardło na całego, żeby było jasne)
Odpowiedz cytując