Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.08.2008, 21:21
Czy jutro, tj. 11.08.08 (poniedzialek) bedzie jeszcze mozna kupic w Krakowie bilety na mecz na Camp Nou?

Pozdr
BEZ PODPISU...