Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 10.08.2008, 19:30
Wprawdzie stare, ale chyba aktualne (z wyjątkiem procentów )

Barcelona jest w formie. Daję Wiśle 10 procent szans

*

I coś jeszcze, z blogu Grzegorza Szamotulskiego na weszlo.com
Cytat:
A teraz z innej beczki. Czytaliście artykuł na stronie głównej? Co ten Ulatowski o Brożku mówi? Jak nie chce go powoływać, to niech nie powołuje, ale po co go ciągle obraża? Zrobił ten chłopak coś złego? Nie można go w spokoju zostawić? I te teksty, że Wisła nie ma szans z Barceloną. Może i ma niewielkie. Ale na pewno większe niż Ulatowski na odzyskanie rozumu i przejęcie kadry po Beenhakkerze. On selekcjonerem? Tratatata.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując