Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
1070
10.08.2008, 18:55
Górnik gra strasznie nerwowo. Jakby byli spokojniejsi, to mogloby tu być po meczu już. Ale lepiej dla widowiska. Obie drużyny będą musiały się otworzyć aby wygrać.
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski