Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 10.08.2008, 18:55
Górnik gra strasznie nerwowo. Jakby byli spokojniejsi, to mogloby tu być po meczu już. Ale lepiej dla widowiska. Obie drużyny będą musiały się otworzyć aby wygrać.
Odpowiedz cytując