Mało Słodyczy napisał(a):

|
skoro inna ekipa klnie na nas to czemu my nie mamy?
|
Wydaje mi się, że dla osób przeciwnych prostym powodem jest to żeby pokazać innej ekipie że znamy własną wartość, że mamy na nich wyje****... ( może ostatnie słowo jest niezbyt fortunne w tym przykładzie

)
Spójrzcie na to z innej strony - nie chcesz bluzgać na innych - ok, nie musisz (bylebyś uczestniczył w reszcie dopingu).
Gdzie indziej mógłbyś za to dostać po mordzie
