Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2008, 18:24
Mało Słodyczy napisał(a):Wyświetl post
skoro inna ekipa klnie na nas to czemu my nie mamy?

Wydaje mi się, że dla osób przeciwnych prostym powodem jest to żeby pokazać innej ekipie że znamy własną wartość, że mamy na nich wyje****... ( może ostatnie słowo jest niezbyt fortunne w tym przykładzie )

Spójrzcie na to z innej strony - nie chcesz bluzgać na innych - ok, nie musisz (bylebyś uczestniczył w reszcie dopingu).
Gdzie indziej mógłbyś za to dostać po mordzie
Odpowiedz cytując