Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 10.08.2008, 18:23
Ale nam Górnik perfidnie zabrał nasze oooooo....ciiiiii....ja nie moge...oni mają oooooo.....ciiiiiii....KS KSG KS GÓRNIK OLE!! Żal.pl...nic swojego nie mogą wymyślić.

A po początkowej przewadze Górnika mecz się wyrównał i zanosi się na naprawdę ciekawe widowisko.
Odpowiedz cytując