|
Ale nam Górnik perfidnie zabrał nasze oooooo....ciiiiii....ja nie moge...oni mają oooooo.....ciiiiiii....KS KSG KS GÓRNIK OLE!! Żal.pl...nic swojego nie mogą wymyślić.
A po początkowej przewadze Górnika mecz się wyrównał i zanosi się na naprawdę ciekawe widowisko.
|