Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.08.2008, 18:20
Mało Słodyczy napisał(a):Wyświetl post
Za niedługo zdobycie mistrzostwa polski, wejście do grupy LM/Puefa wiązać się będzie ze zmianą im. stadionu Wisły na 'stadion rodzinny'.
skad Ci to przyszlo do glowy
Odpowiedz cytując