M@kiti napisał(a):

Mam pytanko ... Czy w Krakowie można gdzieś kupić słowacką vodke Absynt , jak tak to gdzie
Pozdro
|
Z tego co wiem to ona raczej Czeska jest bo to jedyne państwo w Europie które pozwala to sprzedawać. W Polsce nie kupisz bo u nas jest to zabronione