Temat
:
Kibicowanie a przekleństwa
Wyświetl pojedynczy post
Mało Słodyczy
Member
Od: 12.2007
Offline
#
28
10.08.2008, 18:12
Za niedługo zdobycie mistrzostwa polski, wejście do grupy LM/Puefa wiązać się będzie ze zmianą im. stadionu Wisły na 'stadion rodzinny'.
Jak było wyżej napisane - stadion to nie teatr i skoro inna ekipa klnie na nas to czemu my nie mamy?
Mało Słodyczy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mało Słodyczy
Znajdź inne posty napisane przez Mało Słodyczy