Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.08.2008, 17:52
Stadion jest takim miejsce gdzie można sobie pozwolic na wyrazenie swojej opinie przez pojedyncze jednostki. Jesli przeklinaja zbiorowo a tobie sie to nie podoba to nie rob tego. Znam osobiscie kilka osób, które są bardzo kulturalne i nigdy nie slyszalem zeby przeklinali ale czasami zdarza mi sie pojsc na miejscowa druzyne w A klasie to uszy więdną. Z emocjami to tak jak z kobietą nigdy nad nią nie zapanujesz w 100%
Odpowiedz cytując