|
Za chwilę derby Śląska, kibicowsko mecz na pewno będzie ok, gdzieś czytałem, że ma być 24 tyś. ludzi, więc jak na stadion w Zabrzu to chyba sporo... Piłkarsko to się okaże, Górnik zrobił kilka ciekawych transferów, a Ruch raczej derbów za darmo nie odda. Myślę, że to będzie jeden z ciekawszych meczy tej kolejki.
|