Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 10.08.2008, 17:38
Za chwilę derby Śląska, kibicowsko mecz na pewno będzie ok, gdzieś czytałem, że ma być 24 tyś. ludzi, więc jak na stadion w Zabrzu to chyba sporo... Piłkarsko to się okaże, Górnik zrobił kilka ciekawych transferów, a Ruch raczej derbów za darmo nie odda. Myślę, że to będzie jeden z ciekawszych meczy tej kolejki.
Odpowiedz cytując