Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.08.2008, 16:19
HHAHAHAHAHAHAHAHHA ...... co to wogóle za temat jest ? Na wislę chodzisz od 3 lat i teraz Ci sie coś stało przez przeklinanie wiesz ile to emocji wyciąga jak sobie krzykniesz na sędziego TY P....E !!! jak czegoś nie gwizdnie po za tym przez 2 albo nawet 100 osób 10 tys nie przestanie po co takie tematy ?: >
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując