Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3027
Stary 10.08.2008, 15:31
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Nie uwazasz ze to za dlugo trwa ,to szukanie "gwiazd" ? Jak dojsa kolejne kontuzje i kartki to naprawde ciekawe kim bedziemy grac .Lech jakos kupil pilkarzy jakich potrzebowal i zajelo mu to gora ze 2 tygodnie. No ale pewnie Arboleda ,Stilic i Lewansowski sa za slabi na Wisle i Bednarz nam sprowadzi prawdziwe brylanty...
nie napisałeś,ale taka mała sugestia
po drugie nei może byłby wzmocnieniem.nie wiem,gościa nie widziałem na oczy.tylko jak ni stąd ni z owąd zachciało mu sie 40 tyś € na miesiąc,to mieliśmy dać?a moze za pól roku zażąda 50,a jak nie to sie obrazi i nie będzie biegał po boisku? co do jodłowca,my go możemy chcieć bardzo.tak bardzo,że może nawet wilczek z bednarzem w tej intencji poszli na jasną górę z pielgrzymką krakowską (pieszą),ale tego samego musi chcieć i jodłowiec i co niemniej ważne Polonia."bo w tym cały jest ambaras,żeby dwoje (troje)chciało naraz"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując