K_2 napisał(a):

|
Wczoraj ogladalem mecze naszej kochanej "Extraklasy" i naprawde zal na to patrzec. ŁKS,Odra,Cracovia,Slask ,Lechia - poziom sportowy totalne dno .Ci goscie nie maja wogole zadnych umiejetnosci a ich trenerzy pojecia o tym jak taktycznie ustawic druzyne. Radze kazdemu ,kto nawet nie umie dobrze grac w pilke , a ma tylko jaka taka wydolnosc organizmu ,niech idzie grac w pilke w Polskiej lidze..
|
Zgadzam się z tym.. Poza tym, szczerze mówiąc (wiem wiem, może jestem nieobiektywny, ale..) najlepsze spotkanie w tej kolejce pod względem piłkarskim rozegrał..Lech. Szkoda tylko, że ten fakt pokazuje, że chyba ciągle nie jestesmy przygotowani na grę o mistrzostwo. Sztuką nie jest przerżnąć frajersko wygrany mecz, tylko wymęczyć te 1:0 z Bytomiem nie grając za dobrze, ale zgarnąć 3 punkty.